Multumesc celor mai importante persoane din viata mea .
Pentru ce?
Pentru ca sunteti plini de asteptari , pentru ca iubiti sa imi cereti orice , pentru ca va umpleti gura cu cuvinte cand va dezamagesc cu ceva , pentru ca imi amintiti mereu cum v.ati rupt pantalonii in genunchi pentru binele meu si pentru ca din cele mai importante momente din viata mea reusiti sa fiti absenti .
Imi place sa vad cum incercati si mergeti cu un pas inainte pentru a.mi curata mie calea dar cand vedeti ca este prafuit va ghemuiti toti in urma pasilor meu mimand o falsa incredere in buna mea orientare .
O sa traiesc langa voi toti pentru ca nu cumva sa aveti nevoie de ceva iar eu sa nu ma pot face utila iar apoi am sa raman singura , asa cum am fost de fapt tot timpul .
