O sa.mi scot din vocabular toate cuvintele care vin din suflet.
Locul ala devine tot mai gol cu fiecare cuvant spus .
Cu cine e mai bine sa fi sincer... cu tine sau cu restul ?
La dracu o sa va mint pe toti , sunt singurul om care ma crede si singurul care are grija de mine.
De astazi ma pazesc de voi , ma pazesc de cuvintele voastre spuse din suflet .
O sa va rupeti cuvinte din suflet si o sa puteti sa mi le lipiti doar pe timpat.
Astazi " m.a prins viata de guler " si m.a facut sa ma vad prin ochii celorlalti .
M.am vazut zambind fals , m.am vazut slaba , m.am vazut cum nu am mai facut-o .
Cursa incepe cu adevarat la sfarsit si nu la start .
Cand se da startul ai o certitudine , trebuie sa parcurgi traseul insa cand se termina ce faci ?
Vreau sa imi desenez aripi si sa-mi iau zborul. O sa-ti zbor prin vene , o sa-ti trec prin inima si o sa ma opresc in ochii tai si o sa.ti arat ce trebuie sa vezi .