miercuri, 18 aprilie 2012
Moforât
M+am tot uitat astazi pe fereastra incercand sa gasesc momentul potrivit pentru fotografia care sa arate exact ce simt si ghici ce , astazi a fost totul mult prea gri , sau mult prea verde sau mult prea ud... nici nu stiu , nimic din ce am vazut nu se potrivea .
Se incadra perfect o pasare care se asezase pe varful unei crengi de copac , iar daca nu ar fi avut cele doua aripi salvatoare cu siguranta s-ar fi izbit de pamantul imbibat de saliva tuturor norilor.
Poate maine am mai mult noroc sau poate ma schimb ca vremea.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu