duminică, 22 aprilie 2012
sensation
Imbracati in alb dar mult prea impuri . O mare de alb care te face sa uiti de tot , te face sa simti ca muzica e in tine si ca vrei sa ramana acolo oricat de tare ti-ar amorti picioarele sau cat de obositi iti sunt ochii.
Dupa seara asta am zis k am clar nevoie si de o seara de rock in care sa simt din nou ca pot sa fiu cine vreau . O seara in care corpul sa nu asculte de nimeni , sa explodeze pentru ca apoi fiecare particica sa formeze un tot dornic din nou de explozie.
Multumesc "sensation white" pentru o seara de alb , pentru 15 000 de oameni adunati la un loc cu acelasi scop , evadarea.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
te pot ajuta cu seara de rock.
RăspundețiȘtergereVreau un concert mare de rock cu multa lume si cu multa agitatie.
RăspundețiȘtergereps: de cand dracu intri tu aici ? :))
ps: crezi ca era greu sa aflu ce blog are hb?
RăspundețiȘtergere